Fatra Click - plovoucí vinylová podlaha

Vinylová podlaha Fatra Click představuje inovativní podlahovou krytinu. Díky své unikátní konstrukci, vlastnostem a kolekci 20 zbrusu nových dekorů patří právem mezi to nejlepší na českém trhu.

Mezi hlavní přednosti plovoucí vinylové podlahy Fatra Click patří především:

·        Patentovaný Click systém - Zajistí snadnou pokládku, a to i v případě, že máte blíže spíše k Matovi a Patovi než k profesionálům.

·        Bohatá nabídka dekorů - Vyberte si z nejrůznějších vzorů a motivů ten, který bude dokonale ladit s vaší domácností a dá vyniknout stylu vašeho bydlení. Originální vzhled zapůsobí nejen na vás, ale také na každou vaši návštěvu. Od dřeva a kamene až po naprostý luxus - z bohaté nabídky si vybere opravdu každý.

·        Heterogenní povrch - Díky vrstvení materiálu je vinylová podlaha Fatra Click vysoce odolná a skvěle se hodí do obytných místností v domácnosti i do komerčních prostor. Po pokládce již není potřeba další ošetření a lze ji ihned začít využívat.

Složení vinylové podlahy Fatra Click

Nášlapná vrstva se vyznačuje nepřeberným množstvím designů a vzorů, aby vaše místnost měla stylový a moderní vzhled. Podlaha Fatra Click dále disponuje jedinečnou ochranou PUR vrstvou a také HDF vrstvou, která zvyšuje celkovou odolnost a chrání proti vlhkosti. Díky tomu je tato plovoucí podlaha vhodná také do vlhkých místností, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Nechybí ani korková vrstva, která tlumí hluk a rovněž izoluje teplo.

 Přesná konstrukce Fatra Click je složena ze 3 základních vrstev:

·        Základní HDF deska s tloušťkou 6.8 mm se zvýšenou odolností proti vlhku

·        Korková vrstva, která má tepelně i zvukově izolační vlastností, se nachází pod HDF deskou

·        Vrchní část (PVC) s PUR povrchovou úpravou a nášlapnou vrstvou 0.4 mm

Instalace podlahy Fatra Click

Celá pokládka je velice rychlá a jednoduchá, a to díky speciálnímu systému uchycení - pomocí zámkových spojů Uniclic. Fatra Click se zámkem Uniclic umožňuje pokládku plovoucím způsobem přímo a bez jakýchkoliv podložních vrstev. Během instalace navíc můžete po podlaze rovnou chodit. Palubky Fatra Click jsou odolné a pružné a dosahují rozměrů 1235 × 230 mm.

Parametry podlahy Fatra Click

·        Rozměr palubky - 1235 × 230 mm

·        Celková tloušťka - 9,5 mm

·        Tloušťka nášlapné vrstvy - 0,4 mm

·        Povrchová úprava - PUR

·        Balení -  6 ks (1,704 m2)

 

Plovoucí vinylové podlahy Fatra Click můžete zakoupit na www.plancher.cz.


26.11. 2015 10:24

Fatra Click Fatra Click Fatra Click - složení Fatra Click

Články Pokládka podlahy

Pokládka podlahy -

Při výběru podlahy myslete na barvy. Světlá opticky rozjasňuje a zvětšuje

Když hledáme vhodnou podlahu do malé místnosti, měli bychom vybírat ze světlých variant. Podlahy světlých odstínů dokážou menší místnosti alespoň opticky zvětšit. Čím to je? Světlé barvy odráží světlo a tím dělá prostor vzdušnější a větší. Další výhodou je, že světlé barvy jsou spojovány s čistotou a klidem, takže se vám v takových prostorách bude dobře odpočívat. Pomocí bílé barvy... Zobrazit článek >

Pokládka podlahy -

Koberce se vrací na výsluní

Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a chcete změnit i podlahové krytiny? Ze široké nabídky na našem trhu může být těžké vybrat to nejvhodnější. Laminát, PVC, dřevo, vinyl… A co koberec? Vzali jste jej v úvahu? Nabízí spoustu vynikajících užitných vlastností, příznivou pořizovací cenu a nevšední design. V následujících řádcích vám představíme přednosti, které si můžete při zakoupení koberce užívat i vy.Zobrazit článek >

Pokládka podlahy -

Nové plovoucí vinylové podlahy RS-click od české společnosti Fatra a.s.

Jste fandové českých výrobků? Potom pro vás máme zajímavou nabídku! Zbrusu nové plovoucí vinylové podlahy přední kvality od české značky Fatra, a. s. Fatra je tradiční výrobce, který se soustředí na produkci z kvalitního materiálu a inovace v konstrukci podlahových krytin...Zobrazit článek >