Nové plovoucí vinylové podlahy RS-click od české společnosti Fatra a.s.

Jste fandové českých výrobků? Potom pro vás máme zajímavou nabídku! Zbrusu nové plovoucí vinylové podlahy přední kvality od české značky Fatra, a. s. Fatra je tradiční výrobce, který se soustředí na produkci z kvalitního materiálu a inovace v konstrukci podlahových krytin. Využívá bohaté zkušenosti svých odborníků a neustále sleduje moderní trendy interiérového designu. Z tohoto spojení vzešly luxusní produkty nové generace. Díky tomu v sortimentu společnosti Fatra naleznete klasické kousky i velmi moderní vinylové podlahy, například ty s novým unikátním zámkovým spojem zvaným „RS-click®“.

 

Česká společnost Fatra donedávna nabízela 4 produktové řady podlahových krytin. Aktuálně byla nabídka rozšířena o nové plovoucí vinylové podlahy s unikátním zámkovým spojem RS-click®. RS-click® je nový patentovaný produkt značky Fatra, který má, jak už název napovídá, moderní zámkový spoj. Jedná se tedy o vinylové podlahy, které se pokládají plovoucím způsobem.

 

Jaké další řady najdete v produktovém portfoliu společnosti Fatra?

 

·        LINO Fatra® – PVC podlahová krytina vyráběna v rolích i dílcích se širokou škálou vzorů

·        Fatra Thermofix®, Imperio® – luxusní lepené vinylové dílce

·        Fatra FatraClick® – plovoucí vinylová podlaha s patentovaným systémem Uniclic®

·        Fatra RS-click® – plovoucí vinylová podlaha s novým moderním zámkovým spojem

Neobyčejná plovoucí vinylová podlaha Fatra RS-click®

Přejete si mít doma kvalitní a odolnou plovoucí podlahu? Vsaďte na unikátní český výrobek. Plovoucí vinylová podlaha Fatra RS-click® je tou pravou pro vytvoření dokonalé podlahy.

 

Spojením dvou řad klasických lepených vinylových dílců (Fatra Thermofix®, Imperio®) vznikla zcela nová a velmi kvalitní plovoucí podlaha s názvem RS-click®.

 

Díky propracovanému systému výroby se můžete těšit na mnoho imitací dřevin z celého světa. Nové vinylové podlahy Fatra RS-click® jsou vhodné jak do domácností, tak do komerčních prostor.

 

Jednotlivé palubky mají formát 1205 x 210 mm, přičemž celková tloušťka je 9,5 mm.

Výhody plovoucí vinylové podlahy Fatra RS-click®

Plovoucí podlaha Fatra RS-click® spojuje množství jedinečných kladů. Její předností je dokonalý vzhled přírodních materiálů. Pokládka je snadná a rychlá, je totiž bez lepení. Podlaha nabízí jedinečnou zvukovou izolaci. Potěší vás svou antibakteriální úpravou na povrchu. Fatru RS-click® můžete pokládat i na podlahové topení. Jejími dalšími klady jsou zvýšená odolnost a snadná údržba. Na vinylovou podlahu Fatra RS-click® nabízíme záruku až 10 let.

Návod na pokládku

Díky systému click budete mít vinylovou podlahu velmi rychle položenou. Nepotřebujete lepidlo ani jiné pomůcky. Vinylová plovoucí podlaha RS-click® je nenáročná na instalaci i na údržbu. Podlaha je ihned k dispozici, nemusíte čekat dlouhé hodiny, než vám zaschne lepidlo nebo se upevní spoje. Pokládka by měla být prováděna na speciální PE folii, která slouží jako parozábrana.

Složení vinylové podlahy RS-click®

·        PUR ochranná vrstva

·        Vinylová vrstva s dekorační fólií

·        HDF vrstva se zvýšenou odolností proti vlhkosti

·        Spojovací systém pro jednoduchou a rychlou montáž

·        Korková vrstva zajišťující zvukovou izolaci

 

Cena je uváděna okolo 800,- Kč bez DPH za m2.

 

Plovoucí vinylové podlahy RS-click® najdete brzy u vybraných prodejců.

 

Mohlo by Vás zajímat: Plovoucí vinylová podlaha Fatra Click


28.06. 2016 08:57

Plovoucí vinylové podlahy RS-click® Plovoucí vinylové podlahy RS-click® - složení Plovoucí vinylové podlahy RS-click® - pokládka Plovoucí vinylové podlahy RS-click® Plovoucí vinylové podlahy RS-click® Plovoucí vinylové podlahy RS-click®

Články Pokládka podlahy

Pokládka podlahy -

Při výběru podlahy myslete na barvy. Světlá opticky rozjasňuje a zvětšuje

Když hledáme vhodnou podlahu do malé místnosti, měli bychom vybírat ze světlých variant. Podlahy světlých odstínů dokážou menší místnosti alespoň opticky zvětšit. Čím to je? Světlé barvy odráží světlo a tím dělá prostor vzdušnější a větší. Další výhodou je, že světlé barvy jsou spojovány s čistotou a klidem, takže se vám v takových prostorách bude dobře odpočívat. Pomocí bílé barvy... Zobrazit článek >

Pokládka podlahy -

Koberce se vrací na výsluní

Pustili jste se do rekonstrukce vašeho domova a chcete změnit i podlahové krytiny? Ze široké nabídky na našem trhu může být těžké vybrat to nejvhodnější. Laminát, PVC, dřevo, vinyl… A co koberec? Vzali jste jej v úvahu? Nabízí spoustu vynikajících užitných vlastností, příznivou pořizovací cenu a nevšední design. V následujících řádcích vám představíme přednosti, které si můžete při zakoupení koberce užívat i vy.Zobrazit článek >

Pokládka podlahy -

Nové plovoucí vinylové podlahy RS-click od české společnosti Fatra a.s.

Jste fandové českých výrobků? Potom pro vás máme zajímavou nabídku! Zbrusu nové plovoucí vinylové podlahy přední kvality od české značky Fatra, a. s. Fatra je tradiční výrobce, který se soustředí na produkci z kvalitního materiálu a inovace v konstrukci podlahových krytin...Zobrazit článek >